De Bijbel begint met verhalen over de schepping van onze wereld. In een soort van tweeluik. Iedereen denkt die te kennen, maar of ze geloofd worden is een ander verhaal. De betekenis ervan blijft aanleiding geven tot misverstand en discussie: voor joden en voor christenen, voor gelovigen en voor mensen die niets met het geloof te maken willen hebben.
Studiedag met inspirerende lezingen in de passende omgeving van de Oude Hortus in de binnenstad van Utrecht met Matthias Smallbrugge (VU), Frank van Roermund (Abdij van Heeswijk), Marcel Poorthuis (TST), Jozef Wissink (TST).
Aanleiding is het verschijnen van Aurelius Augustinus. Onze wereld in wording. Beschouwingen bij de Bijbelse scheppingsverhalen vertaald door Hans van Reisen, Leo Wenneker, Sander van der Meijs (Damon, Budel, 2016).
Klik voor meer informatie over het programma en aanmelding. Luce organiseert deze studiedag in samenwerking met het Augustijns Instituut in Eindhoven.